Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Jauna vakance Operatīvās darbības nodrošinājuma nodaļā 2016. gada 9. jūnijs

Iekšējās drošības birojs aicina atsaukties kandidātus uz vecākā inspektora/-es amatu Operatīvās darbības nodrošinājuma nodaļā!

Jūsu galvenais pienākums būs operatīvās darbības pasākumu tehniskā nodrošinājuma organizēšana.

Prasības kandidātam/-ei:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlams elektronikā, elektrozinātnēs, informāciju tehnoloģijās);
  • vēlama trīs gadu iepriekšējā darba pieredze tiesībsargājošajās institūcijās;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2. pakāpes apjomā;
  • pamatzināšanas angļu valodā.

 

Pieteikuma vēstuli, kurā jāapraksta motivācija strādāt Iekšējās drošības birojā un kāds nozīmīgs sasniegums darbā, kā arī izglītību apliecinošas dokumentu kopijas, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) lūdzam nosūtīt uz e-pastu: marika.nemme@idb.gov.lv, tālrunis: 67209017.

 

Piesakoties dienestam Iekšējās drošības birojā, personai jāatbilst Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. pantā un 7. pantā noteiktajām obligātajām prasībām. Nosacījums, ka dienestā var pieņemt personu vecumā līdz 40 gadiem, neattiecas uz personām, kurām ir vismaz divu gadu stāžs amatā, kura pienākumos ietilpst operatīvās darbības pasākumu veikšana, noziedzīgu noziegumu izmeklēšana vai šo darbību vadība un uzraudzība.

Kandidātam(-ei) jāatbilst likuma Par valsts noslēpumu 9. panta otrajā un trešajā daļā noteiktajām prasībām saistībā ar valsts noslēpuma pieejamību.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri pēc dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksta un pieteikuma vēstules izvērtēšanas būs iekļuvuši 2. kārtā.