Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības biroja amatpersonas pieredzes apmaiņas vizītē tikās ar Marokas delegācijas pārstāvjiem 2016. gada 2. marts

Tikšanās ar Marokas delegācijuŠonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) pieredzes apmaiņas vizītē ieradusies Marokas valsts iestāžu pārstāvju delegācija, lai iepazītos ar Latvijā izveidoto pretkorupcijas sistēmu un Latvijas pieredzi korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Iekšējās drošības biroja amatpersonas Marokas delegācijas pārstāvjiem pastāstīja par savām funkcijām un uzkrāto pieredzi korupcijas apkarošanā un novēršanā. Tikšanās dalībnieki diskutēja par jaunām iespējām, izaicinājumiem un Iekšējās drošības biroja lomu korupcijas atklāšanas, apkarošanas un novēršanas jomā pārējo tiesībsargājošo iestāžu vidū.

KNAB jau iepriekš informēja, ka Marokas delegācijai ieplānotas darba tikšanās arī ar KNAB, Valsts ieņēmumu dienesta, Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta un sabiedrisko organizāciju “Providus” un “Delna” pārstāvjiem.

Savukārt Maroku vizītē pārstāv Korupcijas novēršanas centrālās iestādes, Tieslietu ministrijas, Publiskās funkcijas un administrācijas modernizācijas ministrijas, Marokas ministriju inspekcijas, policijas un Karaliskās žandarmērijas delegāti.