Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par apmeklētāju pieņemšanu Birojā ārkārtējās situācijas laikā 2020. gada 14. aprīlis

Saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju, lai ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, tādējādi mazinot koronvīrusa COVID-19 izplatību, Iekšējās drošības birojs aicina iedzīvotājus iespēju robežās saziņai ar Biroju izvēlēties kādu no attālinātajām iespējām.

Birojs aicina iedzīvotājus dot priekšroku telefoniskai saziņai, kā arī izmantot iespēju iesniegumus, sūdzības un citus dokumentus iesniegt elektroniski, proti, elektroniski parakstītu iesniegumu sūtīt uz e-pastu idb@idb.gov.lv vai izmantot e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei” portālā www.latvija.lv. Informāciju iespējams sniegt, nosūtot to pa pastu, adrese: K. Valdemāra iela 1A, Rīga, LV-1010.

Informējam, ka ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā iesniegumi no iedzīvotājiem klātienē tiks pieņemti pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un ceturtdienās no plkst. 12.30 līdz 16.00.

Informācija neattiecas uz situācijām, kad persona ir saņēmusi Biroja amatpersonas aicinājumu ierasties Birojā.

Gadījumos, kad nepieciešams informēt Biroja amatpersonas par nepieciešamību nekavējoties reaģēt, lai novērstu iespējamu noziedzīgu nodarījumu, lūgums sazināties ar Biroju, zvanot uz informatīvo Uzticības tālruni 67209055.