Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs personas aizdomās par Eiropas Savienības fonda līdzekļu izkrāpšanu 2019. gada 12. decembris

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs personas – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu, Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku un privātpersonu – par Eiropas Savienības fonda projekta “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” iespējamu finansējuma izkrāpšanu, nodarbinot personas ar invaliditāti.

Personām piemērots aizdomās turētās personas statuss un drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tai skaitā Valsts policijas amatpersona un Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieks ir atstādināts no darba pienākumu pildīšanas.

Kriminālprocesā tiek veikta izmeklēšana pēc Krimināllikuma 177.panta (Krāpšana). Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija šobrīd netiek sniegta.

Iekšējās drošības birojs atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.