Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par iespējamu kukuļošanu aizturētas trīs personas 2019. gada 17. oktobris

Iekšējās drošības birojs aizdomās par kukuļošanu aizturējis trīs personas – Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieku un divas privātpersonas, no kurām viena ir bijušais Valsts policijas darbinieks.

Iekšējās drošības biroja rīcībā ir informācija, ka kukuļdevējs, kura interesēs tika izbeigta pret viņu uzsāktā administratīvā lieta, ar starpnieka palīdzību deva kukuli Valsts policijas amatpersonai.

Visām trim personām piemērots aizdomās turētās personas statuss un drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tai skaitā policijas darbiniekam piemērots aizliegums pildīt amata pienākumus.

Iekšējās drošības birojs turpina pirmstiesas izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 320. panta pirmās daļas, 322. panta pirmās daļas un 323. panta pirmās daļas. Izmeklēšanas interesēs sīkāku informāciju šobrīd Iekšējās drošības birojs nevar sniegt.

Iekšējās drošības birojs atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.