Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par krāpšanu un krāpšanas mēģinājumu saistībā ar Valsts policijai piegādātajām automašīnām Citroen 2019. gada 11. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas tiesu apgabala prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām pēc Krimināllikuma 177. panta trešās daļas un 15. panta ceturtās daļas – par Pilnsabiedrības “A26” pārstāvju rīcību, maldinot Valsts policijas pārstāvjus par 2016. gada rudenī nomā piegādāto 17 automobiļu  Citroen Jumpy atbilstību emisiju klasei Euro 6.

Par cietušo kriminālprocesā atzīta Valsts policija, kura veica nomas maksu  atbilstoši ar Pilnsabiedrību “A26” noslēgtajam Iepirkuma līgumam “Par transportlīdzekļu nomu Valsts policijas vajadzībām”, līdz atklājās piegādāto transportlīdzekļu neatbilstība līgumam.

Iekšējās drošības birojs atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.