Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par kukuļošanu ceļu satiksmes uzraudzības jomā Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 13. marts

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, 2017. gada martā aizdomās par kukuļņemšanu Iekšējās drošības birojs aizturēja trīs Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, kuras kukuļošanas brīdī pildīja dienesta pienākumus un atradās Valsts policijas patruļas ekipāžā. Visām aizdomās turētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – aizliegums pildīt noteiktu amatu.

Iekšējās drošības birojā ir uzsākts kriminālprocess par iespējamu noziedzīga nodarījuma izdarīšanu – kukuļošanu ceļu satiksmes uzraudzības jomā, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 320. panta 3. daļas, šobrīd Iekšējās drošības birojā tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

 

Atgādinām, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.