Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs personas par iespējamu nelikumīgu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu, uzglabāšanu un realizāciju 2017. gada 31. janvāris

Nedēļas nogalē Iekšējās drošības birojs aizturēja personu grupu, kas, iespējams, nodarbojās ar nelegālu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu, glabāšanu un realizāciju.

Kriminālprocesa ietvaros tika aizturēta Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas amatpersona, kura kopā ar privātpersonu veica tabakas izstrādājumu piegādi nelegālajai tirdzniecības vietai Preiļos. Vēl viena privātpersona tika aizturēta par iespējamu nelikumīgu tabakas izstrādājumu realizāciju.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tika veiktas vairākas kratīšanas, kuru laikā izņemti tabakas izstrādājumi.

Foto – izņemtie tabakas izstrādājumi

Iekšējās drošības birojā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 3. daļas. Aizturētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Šobrīd Iekšējās drošības birojā tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

 

Iekšējās drošības birojs atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.