Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs veic Ceļu policijas ekipāžu pārbaudes 2016. gada 21. oktobris

Iekšējās drošības birojs uzsācis sadarbību ar Valsts policijas Iekšējās kontroles biroju korupcijas prevencijas jomā. Tās ietvaros šonedēļ pirmo reizi tika rīkotas Ceļu policijas ekipāžu ārpuskārtas pārbaudes.

Piedaloties pārstāvjiem no Valsts policijas Iekšējās kontroles biroja, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Iekšējās izmeklēšanas biroja un Iekšējās drošības biroja, tika organizētas trīs grupas, kas vienlaicīgi veica Ceļu policijas ekipāžu pārbaudes Rīgā un Pierīgā. Pārbaužu laikā uzmanība tika pievērsta ne tikai Ceļu policijas darbinieku profesionalitātei un rīcībai, apturot autovadītājus, bet arī tika apsekotas automašīnas un tajās esošais inventārs.

Iekšējās drošības biroja pārstāvji, kas piedalījās pārbaudēs, novēroja, ka Ceļu policijas darbinieki sadarbojas, laipni atbild uz jautājumiem un uzrāda prasīto. Plānots, ka līdzīgas pārbaudes tiks veiktas periodiski un vienlaicīgi vairākās vietās, ieskaitot reģionus. Uzmanība tiks pievērsta ne tikai ekipāžu pārbaudei, bet arī Ceļu policijas darbinieku izglītošanai, piemēram, par automašīnā pieejamo speclīdzekļu pielietošanu un glabāšanu.