Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par apmeklētāju pieņemšanu Birojā ārkārtējās situācijas laikā 2020. gada 19. marts

Informējam, ka ārkārtējās situācijas laikā līdz 2020. gada 14. aprīlim iesniegumi no iedzīvotājiem klātienē tiks pieņemti pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un ceturtdienās no plkst. 12.30 līdz 16.00.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts policijas amatpersonas aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu 2020. gada 17. marts

Kukulis pieprasīts, pildot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzībā, par to, lai transportlīdzekļa vadītājam nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu par iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibuma stāvoklī.

> Lasīt vairāk

Aizturētas trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2020. gada 16. marts

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas par iespējamu krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās un dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā.

> Lasīt vairāk

Rosināts uzsākt kriminālvajāšanu pret trim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonām 2020. gada 13. marts

Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai nodots kriminālprocess kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Iepirkumu un nodrošinājuma pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 320.panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu rīcību, veicot dienesta viltojumu 2020. gada 13. marts

Prokuratūrai nodots kriminālprocess kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām bijušajām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 327. panta otrajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk