Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret policijas darbinieku par neizpaužamu ziņu izpaušanu 2017. gada 25. jūlijs

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersona dienesta pienākumu pildīšanas laikā, izmantojot dienesta pienākumu veikšanai piešķirtās piekļuves tiesības informācijas sistēmām, ieguva datus un nodeva tos trešajai personai, izpaužot ierobežotas pieejamības informāciju.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par zādzību no veikala 2017. gada 25. jūlijs

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevis kriminālprocesu, kas uzsākts pret Valsts policijas amatpersonu pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību no veikala šā gada jūnijā.

> Lasīt vairāk

Par nelikumīgām medībām aizturētas divas personas, tai skaitā Valsts policijas amatpersona 2017. gada 12. jūlijs

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 112. panta 2. daļas – par nelikumīgām medībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgu patronu glabāšanu 2017. gada 12. jūlijs

Iekšējās drošības birojs rosina celt apsūdzību Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja darbiniekam par Krimināllikuma 233. panta 2. daļā paredzētā noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par vardarbības pielietošanu pret aizturēto personu 2017. gada 30. jūnijs

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par iespējamu dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbību.

> Lasīt vairāk