Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par iespējamu iesaistīšanos kukuļošanā aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas 2018. gada 2. marts

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, par iespējamu kukuļošanu Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu ar letālām sekām 2018. gada 1. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu un nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret divām personām, no kurām viena ir Valsts policijas amatpersona. 

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2018. gada 28. februāris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret pašvaldības policijas darbinieku par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 317. panta otrajā daļā, proti, par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, ja tā saistīta ar vardarbību.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par noziedzīgā kārtā iegūtas mantas realizēšanu 2018. gada 27. februāris

Iekšējās drošības birojs nosūtījis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret divām personām – Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu  un civilpersonu – par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 314. un 318. pantā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par vardarbības pielietošanu pret aizturēto 2018. gada 13. februāris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kas tika uzsākts pagājušā gada decembrī pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par vardarbības pielietošanu pret personu administratīvās aizturēšanas laikā.

> Lasīt vairāk