Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs informē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisiju par 2018. gada darbības rezultātiem 2019. gada 8. februāris

Šonedēļ Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija organizēja izbraukuma sēdi Iekšējās drošības birojā. Biroja priekšnieks V. Mūrnieks informēja klātesošos komisijas deputātus par Biroja darbības rezultātiem, uzsverot, ka trīs gadu laikā, kopš Birojs uzsācis savu darbību, darba apjomi ik gadu turpina pieaugt.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par valsts amatpersonas bezdarbību 2019. gada 8. februāris

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersona par valsts amatpersonas iespējamu bezdarbību, kā rezultātā pazaudēti kriminālprocesa materiāli.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 1. februāris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbību.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu 2019. gada 1. februāris

Iekšējās drošības birojs nosūtījis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, nodarot cietušajam smagus miesas bojājumus.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par piesavināšanos 2019. gada 30. janvāris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu un nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darbinieku par finanšu līdzekļu piesavināšanos. Izdarītais noziedzīgais nodarījums nav saistīts ar personas tiešo darba pienākumu pildīšanu PMLP.

> Lasīt vairāk