Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļa pieņemšanu 2017. gada 6. oktobris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām par iespējamu kukuļa pieņemšanu (Krimināllikuma 320. panta trešā daļa).

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta viltojumu 2017. gada 6. oktobris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu par Krimināllikuma 327. panta pirmajā daļā paredzētā nozieguma izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 29. septembris

Iekšējās drošības birojs ir aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas aizdomās par Krimināllikuma 180. pantā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta viltojumu 2017. gada 25. septembris

Kriminālprocess tika ierosināts šā gada sākumā pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu pēc Krimināllikuma 327. panta pirmās daļas, proti, par dokumentu viltošanu vai par viltota dokumenta izsniegšanu vai izmantošanu, apzinoties, ka dokuments ir viltots, ja to izdarījusi amatpersona.

> Lasīt vairāk

Par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 20. septembris

Veicot izmeklēšanas darbības iepriekš uzsāktajā kriminālprocesā, aizdomās par amatpersonu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturēja trīs Valsts policijas Kriminālpolicijas amatpersonas, kā arī vienu privātpersonu.

> Lasīt vairāk