Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 15. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu un nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 317. panta otrajā daļā.

> Lasīt vairāk

Par dalību Eiropas Padomes Ministru vietnieku sanāksmē Strasbūrā 2019. gada 15. marts

No 12. līdz 14. martam Strasbūrā notika kārtējā Eiropas Padomes Ministru vietnieku sanāksme par aktuālajiem Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumiem un to izpildi, īpaši akcentējot to ECT spriedumu izpildi, kas skar efektīvas izmeklēšanas nodrošināšanu par valsts amatpersonu izdarītajiem noziedzīgiem nodarījumiem.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas amatpersonām 2019. gada 8. marts

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona amatpersonām par kukuļņemšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļa izspiešanu 2019. gada 1. marts

Pirmstiesas izmeklēšana pabeigta kriminālprocesā pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 320. panta otrajā daļā, proti, par kukuļa izspiešanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas 2019. gada 25. februāris

Iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas. Personas tiek turētas aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nepatiesu ziņu sniegšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

> Lasīt vairāk