Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par krāpšanu personu grupā aizturēti divi Valsts policijas darbinieki 2019. gada 10. aprīlis

Iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Iekšējās drošības birojs aizturēja Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas vadītāju un šīs nodaļas sektora vadītāju.

> Lasīt vairāk

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtītajiem kriminālprocesiem 2019. gada 2. aprīlis

Iekšējās drošības birojs nosūtījis kriminālprocesa materiālus prokuroram kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par dokumentu viltošanu mantkārīgā nolūkā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk

Aizturētas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2019. gada 1. aprīlis

Aizdomās par krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās un dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturējis četras Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas, tai skaitā vada komandieri.

> Lasīt vairāk

Aizturēta Valsts policijas amatpersona un trīs darbinieki 2019. gada 28. marts

Kriminālprocesa ietvaros par iespējamo dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, un iespējamo dienesta viltojumu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes biroja priekšnieku.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu 2019. gada 22. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēt ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistītas un cietušas vairākas Valsts policijas amatpersonas. 

> Lasīt vairāk