Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs aizturējis septiņas personas aizdomās par kukuļošanu 2019. gada 23. maijs

Saistībā ar būvobjekta ugunsdrošības pārbaudes veikšanu un attiecīgi – atzinuma par tā atbilstību ugunsdrošības prasībām izsniegšanu, Iekšējās drošības birojs aizturējis septiņas kukuļošanā iesaistītās personas.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par kukuļa pieprasīšanu aizturēta Valsts policijas amatpersona 2019. gada 17. maijs

Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu aizdomās par 600 eiro kukuļa pieprasīšanu (Krimināllikuma 320. panta otrā daļa).

> Lasīt vairāk

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! aicina būt vērīgiem un ziņot par krāpniecību 2019. gada 26. aprīlis

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! ar diskusiju par krāpniecības pamanīšanu un ziņošanu atbildīgajām iestādēm atklāja kustības trešo sezonu. Šogad tiks akcentēta nepieciešamība ziņot atbildīgajām iestādēm par gadījumiem, kad ir konstatēta negodprātīga rīcība.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts robežsardzes amatpersonu 2019. gada 18. aprīlis

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 329. pantā - neizpaužamu ziņu izpaušanu - Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts robežsardzes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu 2019. gada 18. aprīlis

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuroram, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts robežsardzes amatpersonu par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, vadot transportlīdzekli alkohola reibuma stāvoklī.

> Lasīt vairāk