Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par apsardzes sertifikātu viltošanu 2018. gada 20. decembris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu apjomīgā kriminālprocesā par kāda mācību centra darbinieku pretlikumīgu rīcību, atbalstot apsardzes sertifikātu viltošanu un izsniegšanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības biroja aktualitātes 2018. gada 18. decembris

Lai nodrošinātu sabiedrības informēšanu, Iekšējās drošības birojs apkopojis aktuālo informāciju par veiktajiem pasākumiem noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā un novēršanā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu 2018. gada 10. decembris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 320. panta trešajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, proti, par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu personu grupā.

> Lasīt vairāk

Konferencē diskutē par amatpersonu vardarbīgas rīcības cēloņiem un novēršanas aspektiem 2018. gada 29. novembris

2018. gada 27. novembrī Iekšējās drošības birojs ar mērķi mazināt noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbību, izdarīšanu organizēja gadskārtējo konferenci “Amatpersonu vardarbīgas rīcības novēršanas aspekti”.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2018. gada 21. novembris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret Rīgas pašvaldības policijas amatpersonu par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistītas ar vardarbību.

> Lasīt vairāk