Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dokumentu viltošanu 2019. gada 17. jūlijs

Iekšējās drošības birojs nosūtījis Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas darbiniekiem par apsardzes sertifikātu izsniegšanu personām, kuras attiecīgajā apsardzes darbības kvalifikācijas pārbaudē nebija piedalījušās.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 16. jūlijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes divām amatpersonām par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbības pielietošanu pret personu aizturēšanas laikā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 19. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Ieslodzījuma vietu pārvaldes Rīgas Centrālcietuma amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2019. gada 14. jūnijs

Par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā un realizēšanu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu. Veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, kratīšanas laikā tika izņemti 23 iepakojumi ar kokaīnu.

> Lasīt vairāk

Rosināts uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu 2019. gada 14. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu par Krimināllikuma 175. panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk