Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par kukuļa pieprasīšanu aizturēta Valsts policijas amatpersona 2019. gada 17. maijs

Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu aizdomās par 600 eiro kukuļa pieprasīšanu (Krimināllikuma 320. panta otrā daļa).

> Lasīt vairāk

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! aicina būt vērīgiem un ziņot par krāpniecību 2019. gada 26. aprīlis

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! ar diskusiju par krāpniecības pamanīšanu un ziņošanu atbildīgajām iestādēm atklāja kustības trešo sezonu. Šogad tiks akcentēta nepieciešamība ziņot atbildīgajām iestādēm par gadījumiem, kad ir konstatēta negodprātīga rīcība.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts robežsardzes amatpersonu 2019. gada 18. aprīlis

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 329. pantā - neizpaužamu ziņu izpaušanu - Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts robežsardzes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu 2019. gada 18. aprīlis

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuroram, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts robežsardzes amatpersonu par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, vadot transportlīdzekli alkohola reibuma stāvoklī.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par krāpšanu personu grupā aizturēti divi Valsts policijas darbinieki 2019. gada 10. aprīlis

Iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Iekšējās drošības birojs aizturēja Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas vadītāju un šīs nodaļas sektora vadītāju.

> Lasīt vairāk