Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par neizpaužamu ziņu izpaušanu aizturētas divas personas 2018. gada 8. oktobris

Par iespējamu neizpaužamu ziņu izpaušanu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu un darbinieku.

> Lasīt vairāk

Aizturētas divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2018. gada 21. septembris

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas aizdomās par piesavināšanos nelielā apmērā un dienesta viltojumu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs kļuvis sabiedrībā atpazīstamāks 2018. gada 19. septembris

Iekšējās drošības birojā 2018. gada astoņos mēnešos saņemti izskatīšanai 840 iesniegumi un salīdzinošs ar iepriekšējiem gadiem to skaita pieaugums norāda uz to, ka palielinās sabiedrības informētība par Iekšējās drošības biroju. Vidēji mēnesī tiek saņemti 105 iesniegumi.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas amatpersonu iesaistīšanos kukuļošanā 2018. gada 18. septembris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu un nosūtījis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret piecām kukuļošanā iesaistītajām personām, no kurām trīs ir Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Par iespējamu kukuļņemšanu aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2018. gada 14. septembris

Pagājušajā nedēļā pēc sākotnējās informācijas saņemšanas un pārbaudes veikšanas aizdomās par kukuļņemšanu, pildot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzības jomā, Iekšējās drošības birojs aizturēja divas Valsts policijas Rīgas reģiona amatpersonas.

> Lasīt vairāk