Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām 2018. gada 14. jūnijs

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu divos kriminālprocesos saistībā ar degvielas piesavināšanos un nodevis prokuratūrai kriminālprocesu materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām un vienu darbinieku.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par krāpšanu nelielā apmērā 2018. gada 5. jūnijs

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 180. panta pirmajā daļā, proti, par krāpšanu nelielā apmērā.

> Lasīt vairāk

Par krāpnieciskām darbībām iepirkumos aizturētas divas VUGD amatpersonas un divas civilpersonas 2018. gada 18. maijs

Aizdomās par krāpšanu personu grupā un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu šonedēļ Iekšējās drošības birojs aizturēja divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas, kā arī divas civilpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par pretlikumīgām darbībām ar lietiskajiem pierādījumiem 2018. gada 17. maijs

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersona nozaga divus mobilos tālruņus - lietiskos pierādījumus kādā kriminālprocesā. Vēlāk policijas darbinieks abus tālruņus ieķīlāja lombardā, saņemot aizdevumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā 2018. gada 17. maijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par magnetolas zādzību no aizturētās personas automašīnas.

> Lasīt vairāk