Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu 2018. gada 10. decembris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 320. panta trešajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, proti, par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu personu grupā.

> Lasīt vairāk

Konferencē diskutē par amatpersonu vardarbīgas rīcības cēloņiem un novēršanas aspektiem 2018. gada 29. novembris

2018. gada 27. novembrī Iekšējās drošības birojs ar mērķi mazināt noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbību, izdarīšanu organizēja gadskārtējo konferenci “Amatpersonu vardarbīgas rīcības novēršanas aspekti”.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2018. gada 21. novembris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret Rīgas pašvaldības policijas amatpersonu par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistītas ar vardarbību.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret trim Valsts policijas amatpersonām 2018. gada 15. novembris

Iekšējās drošības birojs nosūtījis Latgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret trim Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām par kukuļņemšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. 

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs akcentē preventīvā darba nozīmīgumu 2018. gada 6. novembris

Kopš Iekšējās drošības biroja darbības uzsākšanas apritējuši trīs gadi. Atskatoties uz šajā periodā paveikto, Biroja trešajai gadadienai un Latvijas simtgadei veltītajā pasākumā Biroja priekšnieks V. Mūrnieks norādīja, ka “īstenoti visi nepieciešamie pasākumi, lai Birojs spētu pilnvērtīgi darboties un īstenotu tam uzticētās funkcijas – veiktu neatkarīgu un objektīvu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanu un novēršanu”.

> Lasīt vairāk