Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par dienesta viltojumu personu grupā aizturētas trīs personas 2019. gada 9. decembris

Iekšējās  drošības birojs aizturējis divas bijušās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas un vienu privātpersonu aizdomās par dienesta viltojuma izdarīšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtītajiem kriminālprocesiem 2019. gada 29. novembris

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai trīs kriminālprocesus, kopumā rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret sešām personām.

> Lasīt vairāk

Uzsākts kriminālprocess par Valsts policijas amatpersonas iespējamām koruptīvām darbībām 2019. gada 20. novembris

Iekšējās drošības birojs veic pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas iespējamu prettiesisku rīcību, pieprasot un pieņemot kukuli.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par kukuļošanu aizturētas trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2019. gada 19. novembris

Aizdomās par kukuļdošanu personu grupā, lai, veicot plānoto ugunsdrošības pārbaudi būvniecības veikalā Rīgā, tur netiktu fiksēti konstatētie ugunsdrošības normatīvu pārkāpumi, aizturēts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes Ugunsdrošības normatīvu nodaļas priekšnieks un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas lektors. Savukārt par iespējamu kukuļņemšanu aizturēts inspektors, kura pārziņā bija ugunsdrošības pārbaudes veikšana minētajā objektā.

> Lasīt vairāk

Infografika - Iekšējās drošības biroja četru darbības gadu rezultatīvie rādītāji 2019. gada 7. novembris

Iekšējās drošības biroja pirmstiesas izmeklēšanas rezultatīvo rādītāju izvērtējums norāda uz ikgadēju tendenci - izmeklējamo kriminālprocesu skaita pieaugumu par vidēji 15% gadā.

> Lasīt vairāk