Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu 2019. gada 17. janvāris

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūrai nodoti kriminālprocesa materiāli, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļošanu.

> Lasīt vairāk

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un Iekšējās drošības biroja paziņojums 2019. gada 14. janvāris

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un Iekšējās drošības birojs apliecina, ka kriminālprocesa ietvaros š.g. 11. janvārī, veicot neatliekamās procesuālās darbības, KNAB aizturēja vienu IDB amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina kriminālvajāšanas uzsākšanu pret divām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonām 2019. gada 8. janvāris

Iekšējās drošības birojs nosūtījis Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, lai uzsāktu kriminālvajāšanu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu par dīzeļdegvielas piesavināšanos nelielā apmērā un dienesta viltojumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par apsardzes sertifikātu viltošanu 2018. gada 20. decembris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu apjomīgā kriminālprocesā par kāda mācību centra darbinieku pretlikumīgu rīcību, atbalstot apsardzes sertifikātu viltošanu un izsniegšanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības biroja aktualitātes 2018. gada 18. decembris

Lai nodrošinātu sabiedrības informēšanu, Iekšējās drošības birojs apkopojis aktuālo informāciju par veiktajiem pasākumiem noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā un novēršanā.

> Lasīt vairāk