Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizturēta Valsts policijas amatpersona 2018. gada 2. novembris

Aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu  mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas amatpersonas bezdarbību 2018. gada 16. oktobris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par valsts amatpersonas bezdarbību.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgu narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju 2018. gada 8. oktobris

Šā gada maijā aizdomās par neatļautu narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturēja Valsts robežsardzes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu un vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma 2018. gada 8. oktobris

Iekšējās drošības birojs nosūtījis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, lai uzsāktu kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu pēc Krimināllikuma 260. panta 1.daļas un 2621. panta otrās daļas.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par neizpaužamu ziņu izpaušanu aizturētas divas personas 2018. gada 8. oktobris

Par iespējamu neizpaužamu ziņu izpaušanu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu un darbinieku.

> Lasīt vairāk