Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs aizdomās par krāpšanos ar grāmatvedības datiem aizturējis divas personas 2020. gada 11. maijs

Iekšējās drošības birojs aizdomās par krāpšanos ar grāmatvedības datu uzskaiti aizturējis kāda uzņēmuma vadītāju un par līdzdalību šī noziegumu izdarīšanā - Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevis kriminālprocesu par kukuļa pieprasīšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu 2020. gada 8. maijs

Iekšējās drošības birojs Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai nodevis kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

> Lasīt vairāk

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nodotajiem kriminālprocesiem 2020. gada 30. aprīlis

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu kriminālprocesā par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu un rosina sākt kriminālvajāšanu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu un darbinieku.

> Lasīt vairāk

Aizturēts Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieks 2020. gada 30. aprīlis

Iekšējās drošības  birojs aizturējis Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieku aizdomās par krāpnieciskām darbībām pret privātpersonām, atsavinot zemes īpašumus  Latvijas un Krievijas robežjoslas ierīkošanai.

> Lasīt vairāk

Infografika - Saņemto iesniegumu tendences 2019. gadā 2020. gada 8. aprīlis

2019. gadā Iekšējās drošības birojā saņemti 1335 iesniegumi, kas ir par 8% vairāk nekā gadu iepriekš.

> Lasīt vairāk