Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par kukuļošanu uzsākts kriminālprocess ar trīs aizturētajām personām 2017. gada 10. janvāris

2016. gada novembrī Iekšējās drošības birojs uzsāka kriminālprocesu par iespējamu kukuļošanu. Kriminālprocesa ietvaros novembrī un decembrī tika aizturētas trīs kukuļošanas gadījumā iesaistītās personas – divas Valsts policijas amatpersonas un viena civilpersona.

> Lasīt vairāk

Aizturētas četras Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas 2017. gada 5. janvāris

2016. gada novembrī uzsāktā kriminālprocesa ietvaros Iekšējās drošības birojs aizturējis vēl divus Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekus.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess ar sešām aizdomās turamajām personām 2016. gada 19. decembris

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevis kriminālprocesu, kas tika uzsākts 2015. gada decembrī pret sešām aizdomās turamajām personām, no kurām trīs ir Valsts policijas amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīti kriminālprocesa materiāli par kukuļņemšanu 2016. gada 13. decembris

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas tika uzsākts novembra beigās pēc Krimināllikuma 320. panta 2. daļas pret Valsts policijas amatpersonu par iespējamu kukuļņemšanas faktu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīts kriminālprocess par zādzības faktu 2016. gada 13. decembris

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesa materiālus par zādzību, ko veikusi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes amatpersona.

> Lasīt vairāk