Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts policijas amatpersonas aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu 2020. gada 17. marts

Kukulis pieprasīts, pildot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzībā, par to, lai transportlīdzekļa vadītājam nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu par iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibuma stāvoklī.

> Lasīt vairāk

Aizturētas trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2020. gada 16. marts

Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas par iespējamu krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās un dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā.

> Lasīt vairāk

Rosināts uzsākt kriminālvajāšanu pret trim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonām 2020. gada 13. marts

Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai nodots kriminālprocess kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Iepirkumu un nodrošinājuma pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 320.panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu rīcību, veicot dienesta viltojumu 2020. gada 13. marts

Prokuratūrai nodots kriminālprocess kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām bijušajām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par Krimināllikuma 327. panta otrajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nodotajiem kriminālprocesiem 2020. gada 2. marts

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas Centra rajona prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu.

> Lasīt vairāk