Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 29. septembris

Iekšējās drošības birojs ir aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas aizdomās par Krimināllikuma 180. pantā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta viltojumu 2017. gada 25. septembris

Kriminālprocess tika ierosināts šā gada sākumā pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu pēc Krimināllikuma 327. panta pirmās daļas, proti, par dokumentu viltošanu vai par viltota dokumenta izsniegšanu vai izmantošanu, apzinoties, ka dokuments ir viltots, ja to izdarījusi amatpersona.

> Lasīt vairāk

Par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 20. septembris

Veicot izmeklēšanas darbības iepriekš uzsāktajā kriminālprocesā, aizdomās par amatpersonu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturēja trīs Valsts policijas Kriminālpolicijas amatpersonas, kā arī vienu privātpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina saukt pie kriminālatbildības Valsts policijas amatpersonu par neizpaužamu ziņu izpaušanu 2017. gada 15. septembris

Iekšējās drošības birojs lūdz prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu, kura, izmantojot savu dienesta stāvokli, kā arī dienesta pienākumu veikšanai piešķirtās piekļuves tiesības ārējām informācijas sistēmām, ieguva datus, ko nodeva trešajai personai.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par kukuļošanu ceļu satiksmes uzraudzības jomā aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 12. septembris

Pamatojoties uz Iekšējās drošības birojam sniegto informāciju par tikko notikušu kukuļošanas gadījumu ceļu satiksmes uzraudzības jomā, 8.  septembrī tika ierosināts krimināprocess pēc Krimināllikuma 320. panta trešās daļas.

> Lasīt vairāk