Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs rīko sanāksmi “Labā prakse, ieteikumi un konstatētās problēmsituācijas dienesta pilnvaru pārsniegšanas, t.sk., kas saistītas ar vardarbību, novēršanā un izmeklēšanā” 2017. gada 4. decembris

Šā gada 30. novembrī Iekšējās drošības birojs aicināja Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes pārstāvjus uz sanāksmi-diskusiju, lai kopā ar Latvijas pārstāvja starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās biroja Latvijas un Tiesībsarga biroja  pārstāvjiem diskutētu par aktuālajiem Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumiem, kā arī  par labo praksi, ieteikumiem un konstatētajām problēmstituācijām noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbības pielietošanu, izmeklēšanā un novēršanā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, nodarot cietušajam smagus miesas bojājumus 2017. gada 24. novembris

Iekšējās drošības birojs ierosina kriminālvajāšanas uzsākšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par Krimināllikuma 260. panta otrajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma iespējamu izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgu munīcijas uzglabāšanu 2017. gada 21. novembris

Iekšējās drošības birojs nodeva prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 233. panta otrajā daļā.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 10. novembris

Iekšējās drošības birojs aizturēja divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas par 600 eiro kukuļa saņemšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par tīša vidēja smaguma miesas bojājuma nodarīšanu 2017. gada 9. novembris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts policijas amatpersonu, kura nozieguma izdarīšanas brīdī cita kriminālprocesa ietvaros bija atstādināta no dienesta pienākumu  veikšanas, par tīša vidēja smaguma miesas bojājuma nodarīšanu civilpersonai.

> Lasīt vairāk