Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēdē izskata jautājumus par Iekšējās drošības biroja darba organizāciju 2016. gada 1. jūnijs

Iekšējās drošības biroja priekšnieks V. Mūrnieks informēja klātesošos par iestādes piecu mēnešu darba rezultātiem, kā arī veicamajiem uzdevumiem un noteiktajām prioritātēm.

> Lasīt vairāk

Uzsākta programma “Labas pārvaldības un pretkorupcijas ieviešana: Latvijas pieredze Uzbekistānai” 2016. gada 24. maijs

Šīs programmas galvenais mērķis ir gūt zināšanas, mācoties no Latvijas pieredzes par labu pārvaldību un veiktajiem pasākumiem korupcijas apkarošanas jomā.

> Lasīt vairāk

Savas darbības sākumposmā Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanai nodevis deviņus kriminālprocesus 2016. gada 18. maijs

Šajā mēnesī ar ierosinājumu par kriminālvajāšanas uzsākšanu pret valsts amatpersonām prokuratūrai nosūtīti 2 kriminālprocesi.

> Lasīt vairāk

Visbiežāk iedzīvotāji sūdzas par vardarbības pielietošanu un draudu izteikšanu no amatpersonu puses 2016. gada 2. maijs

39% no Iekšējās drošībs birojā saņemtajām sūdzībām ir par vardarbību un/ vai draudiem no amatpersonu puses, 11% gadījumos saņemtie iesniegumi ir par dienesta pilnvaru pārsniegšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, bet 5% - par kukuļņemšanu.

> Lasīt vairāk

Šonedēļ Iekšējās drošības birojā notika tikšanās ar Iekšlietu ministrijas vadību un padotības iestāžu vadītājiem 2016. gada 29. aprīlis

28. aprīlī uz Iekšējās drošības biroju tika uzaicināti Iekšlietu ministrijas vadības pārstāvji, kā arī Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu vadītāji.

> Lasīt vairāk