Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanai nosūtīts kriminālprocess par kukuļa pieprasīšanu ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika 2016. gada 16. septembris

Septembrī Iekšējās drošības birojs prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas uzsākts pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļošanu.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par kukuļņemšanu Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas 2016. gada 18. augusts

Šonedēļ Iekšējās drošības biroja amatpersonas aizturēja divus Valsts policijas jaunākos inspektorus, kuri tiek turēti aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu, pildot dienesta pienākumus.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Jēkabpilī 2016. gada 15. augusts

Iekšējās drošības birojs lūdz atsaukties aculieciniekus, kā arī cilvēkus, kuru rīcībā ir informācija par ceļu satiksmes negadījumu, kas notika šā gada 4. augustā Jēkabpilī.

> Lasīt vairāk

Pieredzes apmaiņas vizītē Iekšējās drošības biroju apmeklē Ukrainas delegācija 2016. gada 10. augusts

Iekšējās drošības birojā viesojās Ukrainas Nacionālā pretkorupcijas biroja pārstāvju delegācija. Iekšējās drošības biroja apmeklējuma mērķis bija iepazīties ar tā lomu korupcijas novēršanā un apkarošanā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu, pildot dienesta pienākumus 2016. gada 27. jūlijs

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu pret Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonu.

> Lasīt vairāk