Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Rīgā notiek starptautiskā EPAC/EACN konference 2016. gada 17. novembris

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šonedēļ no 15. līdz 17. novembrim rīko Eiropas partneri cīņai pret korupciju/ Eiropas kontakttīkls cīņai pret korupciju (EPAC/EACN) gadskārtējo profesionālo konferenci un ģenerālās asamblejas norisi Rīgā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīti kriminālprocesa materiāli par zādzību nelielā apmērā 2016. gada 10. novembris

Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nodevis kriminālprocesa materiālus, ierosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu pēc Krimināllikuma 180. panta 1. daļas – par zādzību nelielā apmērā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nosūtīts kriminālprocess par kukuļošanu un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu ar cietušajiem 2016. gada 7. novembris

Oktobra beigās Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis divus kriminālprocesus, kas uzsākti pret Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs organizē diskusiju par aktuālajiem Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumiem 2016. gada 24. oktobris

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs organizēja tikšanos par aktuālajiem Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) spriedumiem un konstatētajiem trūkumiem šo lietu izmeklēšanas gaitā.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs veic Ceļu policijas ekipāžu pārbaudes 2016. gada 21. oktobris

Iekšējās drošības birojs uzsācis sadarbību ar Valsts policijas Iekšējās kontroles biroju korupcijas prevencijas jomā. Tās ietvaros šonedēļ pirmo reizi tika rīkotas Ceļu policijas ekipāžu ārpuskārtas pārbaudes.

> Lasīt vairāk