Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu audzēšanu un glabāšanu 2018. gada 2. februāris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona amatpersonu, kura atzīta par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 253. panta pirmajā daļā un 256. panta pirmajā daļā.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības biroja amatpersonas tiekas ar Uzbekistānas tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem 2018. gada 26. janvāris

Piecu dienu pieredzes apmaiņas vizītē Latviju apmeklē Uzbekistānas delegācija, kuru pārstāv Uzbekistānas Iekšlietu ministrijas, Tieslietu ministrijas un prokuratūras pārstāvji.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgām darbībām ar maksāšanas līdzekļiem 2018. gada 18. janvāris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, ierosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 193. panta otrajā daļā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par valsts amatpersonas bezdarbību 2018. gada 2. janvāris

Iekšējās drošības birojs rosina celt apsūdzību pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 319. panta trešajā daļā, proti, par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, ja ar to izraisītas smagas sekas.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs nodevis divus kriminālprocesus kriminālvajāšanas uzsākšanai 2017. gada 8. decembris

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nodevis divus kriminālprocesus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

> Lasīt vairāk