Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs kļuvis sabiedrībā atpazīstamāks 2018. gada 19. septembris

Iekšējās drošības birojā 2018. gada astoņos mēnešos saņemti izskatīšanai 840 iesniegumi un salīdzinošs ar iepriekšējiem gadiem to skaita pieaugums norāda uz to, ka palielinās sabiedrības informētība par Iekšējās drošības biroju. Vidēji mēnesī tiek saņemti 105 iesniegumi.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas amatpersonu iesaistīšanos kukuļošanā 2018. gada 18. septembris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu un nosūtījis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret piecām kukuļošanā iesaistītajām personām, no kurām trīs ir Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Par iespējamu kukuļņemšanu aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2018. gada 14. septembris

Pagājušajā nedēļā pēc sākotnējās informācijas saņemšanas un pārbaudes veikšanas aizdomās par kukuļņemšanu, pildot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzības jomā, Iekšējās drošības birojs aizturēja divas Valsts policijas Rīgas reģiona amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta viltojumu un kukuļošanu 2018. gada 14. septembris

Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nosūtījis kriminālprocesa materiālus, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām un vienu civilpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par automašīnas zādzības mēģinājumu 2018. gada 7. septembris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par automašīnas zādzības mēģinājumu no privātpersonai piederoša mājas pagalma (Krimināllikuma 175. panta trešā daļa, 15. panta ceturtā daļa).

> Lasīt vairāk