Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par iespējamu kukuļa pieprasīšanu aizturētas Valsts policijas amatpersonas 2018. gada 15. jūnijs

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas aizdomās par kukuļa 1000 eiro pieprasīšanu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par krāpnieciskām darbībām darba laika uzskaitē 2018. gada 15. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes amatpersonu un vienu darbinieku par krāpnieciskām darbībām nolūkā gūt materiālu labumu (Krimināllikuma 177. panta otrā daļa).

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām 2018. gada 14. jūnijs

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu divos kriminālprocesos saistībā ar degvielas piesavināšanos un nodevis prokuratūrai kriminālprocesu materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām un vienu darbinieku.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par krāpšanu nelielā apmērā 2018. gada 5. jūnijs

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 180. panta pirmajā daļā, proti, par krāpšanu nelielā apmērā.

> Lasīt vairāk

Par krāpnieciskām darbībām iepirkumos aizturētas divas VUGD amatpersonas un divas civilpersonas 2018. gada 18. maijs

Aizdomās par krāpšanu personu grupā un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu šonedēļ Iekšējās drošības birojs aizturēja divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas, kā arī divas civilpersonas.

> Lasīt vairāk