Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Sāk darbu pie valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu uzlabošanas 2017. gada 17. maijs

Lai iegūtu datus par lietotāju vajadzībām un izmantotu tos vietņu kompleksai uzlabošanai tuvākajos gados, Valsts kanceleja aicina sabiedrību iesaistīties un vērtēt valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietnes.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par vardarbību, pildot dienesta pienākumus 2017. gada 15. maijs

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas uzsākts 2017. gada janvārī pret četrām Valsts policijas amatpersonām par dienesta pilnvaru pārsniegšanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu ar bojāgājušo personu 2017. gada 15. maijs

Iekšējās drošības birojs rosinājis sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, kā rezultātā cietušajam iestājusies nāve.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta viltojumu 2017. gada 2. maijs

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas uzsākts pret diviem Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes darbiniekiem, kuri, pildot dienesta pienākumus, administratīvā pārkāpuma protokolā apzināti norādījuši nepatiesu informāciju.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par noziedzīgā kārtā iegūtas kokapstrādes iekārtas realizēšanu gandrīz 20 000 eiro apjomā aizturētas divas personas 2017. gada 25. aprīlis

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, aizdomās par iespējami noziedzīgā kārtā iegūtas mantas  realizēšanu lielā apmērā Iekšējās drošības biroja amatpersonas aizturēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņa policistu, kā arī vienu civilpersonu.

> Lasīt vairāk