Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs akcentē preventīvā darba nozīmīgumu 2018. gada 6. novembris

Kopš Iekšējās drošības biroja darbības uzsākšanas apritējuši trīs gadi. Atskatoties uz šajā periodā paveikto, Biroja trešajai gadadienai un Latvijas simtgadei veltītajā pasākumā Biroja priekšnieks V. Mūrnieks norādīja, ka “īstenoti visi nepieciešamie pasākumi, lai Birojs spētu pilnvērtīgi darboties un īstenotu tam uzticētās funkcijas – veiktu neatkarīgu un objektīvu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanu un novēršanu”.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu 2018. gada 2. novembris

Iekšējās drošības birojs rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par pretlikumīgu rīcību – kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu (Krimināllikuma 320. panta trešā daļa).

> Lasīt vairāk

Aizturēta Valsts policijas amatpersona 2018. gada 2. novembris

Aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu  mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par Valsts policijas amatpersonas bezdarbību 2018. gada 16. oktobris

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par valsts amatpersonas bezdarbību.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgu narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju 2018. gada 8. oktobris

Šā gada maijā aizdomās par neatļautu narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturēja Valsts robežsardzes amatpersonu.

> Lasīt vairāk