Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļa izspiešanu 2019. gada 1. marts

Pirmstiesas izmeklēšana pabeigta kriminālprocesā pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 320. panta otrajā daļā, proti, par kukuļa izspiešanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas 2019. gada 25. februāris

Iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas. Personas tiek turētas aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nepatiesu ziņu sniegšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs informē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisiju par 2018. gada darbības rezultātiem 2019. gada 8. februāris

Šonedēļ Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija organizēja izbraukuma sēdi Iekšējās drošības birojā. Biroja priekšnieks V. Mūrnieks informēja klātesošos komisijas deputātus par Biroja darbības rezultātiem, uzsverot, ka trīs gadu laikā, kopš Birojs uzsācis savu darbību, darba apjomi ik gadu turpina pieaugt.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par valsts amatpersonas bezdarbību 2019. gada 8. februāris

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersona par valsts amatpersonas iespējamu bezdarbību, kā rezultātā pazaudēti kriminālprocesa materiāli.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 1. februāris

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbību.

> Lasīt vairāk